Usługi w zakresie
inżynierii Środowiska

O nas

Od 1991 roku działamy na rynku polskim w trosce o zachowanie równowagi środowiska przyrodniczego, poprawę jego jakości i zdolności do samoregeneracji.

 

Wykonujemy m. in.: dokumentacje projektowe budowlane i wykonawcze sieci i przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych, przydomowych oczyszczalni ścieków a także dokumentacje okołoprojektowe.

  

Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm, która poza biurem projektowym, posiada akredytowane laboratorium badawcze, specjalizujące się w takich dziedzinach jak:

 

 

Działalność w sektorze projektowym i własne, akredytowane laboratorium badawcze stwarza możliwość kompleksowej obsługi naszych Klientów oraz lepsze zrozumienie ich potrzeb. Indywidualne podejście do Klienta pozwala na stworzenie dla Niego spersonalizowanej oferty i szybszą  oraz bardziej efektywną realizację przedsięwzięcia.

 

Młoda, wyspecjalizowana kadra pracownicza łączy swoją kreatywność i świeże spojrzenie na  realizowane zadania z bogatym doświadczeniem wspierających ich ekspertów z zakresu inżynierii środowiska, jakimi są m. in. profesorowie Politechniki Łódzkiej. Pozwala to na profesjonalne podejście do każdego zadania i jego perfekcyjne wykonanie.