Usługi w zakresie
inżynierii Środowiska

Oferty Pracy

Asystent projektanta

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów w zakresie obiektów inżynierii środowiska (stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków) i sieci wod. – kan.,
  • Obsługa formalno- prawna inwestycji (uzgodnienia z gestorami)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku Inżynieria Środowiska
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Ms Office
  • Dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodyscyplina, systematyczność, zaangażowanie)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B /czynne użytkowanie i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego/(wyjazdy służbowe odbywający się najczęściej w godzinach pracy)

Warunki zatrudnienia:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Duża swoboda w działaniu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę (w pełnym wymiarze)
  • Stałe godziny pracy: Poniedziałek – Piątek; 7:30 – 15:30
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych

Uwagi:

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kandydatury proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@ekokompleks.com.pl

Laborant

Wykonywanie samodzielnych analiz fizyko-chemicznych wody, ścieków, osadów i gleb.

Prowadzenie dokumentacji systemu zarządzania

Zakres obowiązków

·        Samodzielna obsługa urządzeń w laboratorium fizyko-chemicznym

·        Pobieranie próbek

·        Przygotowywanie próbek do badań

·        Samodzielne przeprowadzanie badań fizyko-chemicznych

·        Analiza otrzymanych wyników

·        Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne - mile widziane doświadczenie zawodowe w laboratorium lub praca dyplomowa w zakresie badań fizyko-chemicznych

·        Umiejętność obsługi komputera na wysokim poziomie (dobra znajomość pakietu MS Office, sprawne poruszanie się w Internecie)

·        Zdolność samokształcenia

·        Dobra organizacja pracy (dokładność, dbałość o szczegóły, sumienność, samodyscyplina, systematyczność, zaangażowanie)

·        Samodzielność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Komunikatywność

·        Kreatywność

·        Prawo jazdy kat. B

·        Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

1.     Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się przedsiębiorstwie

2.      Duża swoboda w działaniu

3.      Zatrudnienie na umowę o pracę (w pełnym wymiarze)

4.      Stałe godziny pracy: Poniedziałek – Piątek; 7:30 – 15:30

5.      Praca w młodym, dynamicznym zespole

6.      Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych

Uwagi:

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres mailowy: biuro@ekokompleks.com.pl