Usługi w zakresie
inżynierii Środowiska

Oferty Pracy

Asystent projektanta

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów w zakresie obiektów inżynierii środowiska (stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków) i sieci wod. – kan.,
  • Obsługa formalno- prawna inwestycji (uzgodnienia z gestorami)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku Inżynieria Środowiska
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Ms Office
  • Dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodyscyplina, systematyczność, zaangażowanie)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B /czynne użytkowanie i doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego/(wyjazdy służbowe odbywający się najczęściej w godzinach pracy)

Warunki zatrudnienia:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Duża swoboda w działaniu
  • Zatrudnienie na umowę o pracę (w pełnym wymiarze)
  • Stałe godziny pracy: Poniedziałek – Piątek; 7:30 – 15:30
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych

Uwagi:

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatury proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@ekokompleks.com.pl